Ja ku mund ta votoni golin më të mirë të Botërorit, aty është edhe goli i Januzajt

Ja ku mund ta votoni golin më të mirë të Botërorit, aty është edhe goli i Januzajt

Botërori 2018 korrik 17, 2018 - 09:32
Ja ku mund ta votoni golin më të mirë të Botërorit

Kampionati Botëror Rusia 2018 tani cilësohet si njëri ndër më të mirët të mbajtur ndonjëherë. Ky Botëror ka dhuruar emocione, pasion dhe entuziazëm për adhuruesit e futbollit kudo në botë. Në këtë Botëror ka pasur mjaft momente dhe gola të bukur.

FIFA e ka dhënë një mundësi për të gjithë ata që dëshirojnë ta votojnë golin më të bukur të këtij Botërori që përfundoi me Francën kampione, e cila e mposhti Kroacinë në finale me rezultatin 4-2, shkruan Express.

Votimi është shumë i thjeshtë, në postimin e FIFA-së në Twitter është linku për ta votuar golin më të mirë, në garë janë 18 gola prej tyre edhe goli i Adnan Januzajt, të cilin e shënoi në ndeshjen kundër Anglisë.

Afati për të votuar është deri më 23 korrik. /Gazeta Express/

Më poshtë mund ta shihni linkun dhe mundësinë për të votuar: