Era Istrefi  e ‘kall’ Rusinë, e bën shqiponjën në mes të Moskës (FOTO)

Era Istrefi e ‘kall’ Rusinë, e bën shqiponjën në mes të Moskës (FOTO)

Botërori 2018 July 15, 2018 - 19:44
Era e ‘kall’ Rusinë

Këngëtarja Era Istrefi, pas performancës së saj në hapjen e Botërorit “Rusia 2018”, ka bërë shqiponjën me duar, shkruan “Zeri.info”.

Pas Granit Xhakës e Xherdan Shqirit, edhe Era Istrefi e ka bërë shqiponjën me duar, shkruan “Zeri.info”.

Ajo e ka postuar këtë fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”.

“Mirënjohje për të gjithë. Dashuri për të gjitha kombet!”, ishte mbishkrimi i fotografisë, raporton “Zeri.info”.

Era mori mjaft komente dhe përkrahje nga shqiptarët për këtë gjest. /ZËRI/

Image

 

 

 

Recognition for all ë Love all nations ♥ë

A post shared by Era (@eraistrefi) on