Këngëtari i njohur amerikan i befason të gjithë, shfaqet me fanellën e Kroacisë

Këngëtari i njohur amerikan i befason të gjithë, shfaqet me fanellën e Kroacisë

Botërori 2018 korrik 12, 2018 - 00:33
Lexo detajet!

Reperi i njohur amerikan, Snoopdog ka befasuar me një postim në Instagram, shkruan Zeri.info.

Ai e ka postuar një fotografi ku shihet ta ketë veshur fanellën e Përfaqësueses së Kroacisë, duke konfirmuar se bëri tifo për kroatët dhe iu gëzua kualifikimit të tyre në finale të Botërorit.

Me siguri, tifozët anglezë do ta presin mjaft rëndë ‘provokimin’ e reperit amerikan. /Zëri/Image