Shikojeni se çfarë i ndodhi këtij fotografi kur Mandzukic shënoi gol

Shikojeni se çfarë i ndodhi këtij fotografi kur Mandzukic shënoi gol

Botërori 2018 korrik 11, 2018 - 23:49
Ja çfarë i ndodhi atij

Lojtarët kroatë festuan si të çmendur tek goli i Mandzukic, që përmbysi gjithçka dhe i kualifikoi për në finale.

I gjithë ekipi vrapoi në një cep të fushës, dhe aty ndodhi e papritura.

Lojtarët i shkuan të gjithë Manxukiçit, por aty gjendeshin edhe shumë fotografë e kameramanë.

Njëri prej tyre, ishte ai që e pësoi më keq, pasi e vunë për fund dhe për pak sa nuk e dëmtuan.

Më pas, lojtarët e panë që kishin zënë edhe fotografin, dhe të gjithë u çuan për ta ndihmuar.

Image

Image