Kështu iu gëzua golit të Anglisë Dua Lipa (VIDEO)

Kështu iu gëzua golit të Anglisë Dua Lipa (VIDEO)

Botërori 2018 korrik 11, 2018 - 21:03
Lexoni lajmet më të fundit nga showbizi vendor dhe ndërkombëtar

Anglia ka kaluar në epërsi prej 1:0 ndaj Kroacisë, qysh në minutës e pestë, shkruan “Zeri.info”.

Kieran Trippier shënoi një gol të bukur nga gjuajtja e lirë.

Dhe padyshim këtij goli i janë gëzuar të gjithë anglezët dhe mbarë tifozët e saj anë e mban botës, përcjell “Zeri.info”.

Gëzimit të këtij goli nga Trippier nuk i rezistoi dot as Dua Lipa.

Ajo edhe pse shihet se është duke udhëtuar në një makinë, Dua është duke e shikuar këtë ndeshje futbolli, shkruan “Zeri.info”.

Më poshtë ju sjellim momentin e gëzimit të Dua Lipës. /ZËRI/