Kampionati Botëror 'Russia 2018'! Tifozet seksi të kombëtareve që morën vëmendjen e fotografëve

Kampionati Botëror 'Russia 2018'! Tifozet seksi të kombëtareve që morën vëmendjen e fotografëve

Botërori 2018 korrik 10, 2018 - 13:14
Lajmet e fundit nga sporti

Jemi drejt fundit të Kupës së Botës “Russia 2018”, ngjarje e cila është më e komentuara e javëve të fundit.

Krahas ndeshjeve dhe futbollistëve, vëmendje të madhe marrin edhe tifozet të cilat bëhen të famshme nga një shkrepje e fotografëve që ndjekin nga afër Kampionatin, shkruan lajmi.net.

Janë disa prej fanseve të kombëtareve, fanset e të cilave janë përzgjedhur si më tërheqëset, pasi kanë rënë në syrin e paparacëve.

Një prej tyre është Rusia, që njëhësh është nikoqire e këtij Kampionati. Tifozja që rrëmbeu vëmendje nga ky vend është Natali Nemtchinova.

Biondina me sy blu, është parë të jetë e pranishme në disa ndeshje të Rusisë, ndërsa ka pushtuar edhe tabloidet e huaja.

Nemtchinova është mësuar se është  pornostare ruse, e cila në stadiumet e Rusisë është shfaqur atraktive, me simbolet e vendit në duar.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Këto janë vetëm disa prej tifozeve që kanë rënë në sy të medieve si femrat më seksi në përkrahje të kombëtareve të tyre. Janë të panumërta imazhet që kanë ‘vërshuar’ internetin, e që emrat e tyre nuk janë zbuluar, vetëm një shkrepje fotografie nga një kënd i stadiumit. Krahas pesë vendeve të lartpërmendura, janë Argjentina, Spanja, Gjermania, Brazili dhe Portugalia, shtetet të cilat në rrjet dominojnë me imazhe të fanseve më ‘hot’ të Kampionatit Botëror “Russia 2018”.