Tifozi serb e shan Valon Behramin, ja si ia kthen futbollisti kosovar!

Tifozi serb e shan Valon Behramin, ja si ia kthen futbollisti kosovar!

Botërori 2018 korrik 09, 2018 - 13:52

Valon Behrami ka qenë cak i fyerjeve të tifozëve serbë pas ndeshjes ndërmjet Zvicrës dhe Serbisë në Botërorin 2018, shkruan Zeri.info.

Pas përfundimit të lojës, tifozët e revoltuar serbë filluan t’i shajnë futbollistët kosovarë.

Lexo edhe: Serbët e shajnë Granit Xhakën, ja si ua kthen ai!

Njëri prej atyre që u fye ishte edhe Valon Behrami.

Mirëpo, mitrovicasi nuk ndenji duarkryq dhe ia ktheu tifozit serb duke e fyer, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme. /Zëri/