Mavraj: Më fal Zvicër, por kjo ishte loja jonë (FOTO)

Mavraj: Më fal Zvicër, por kjo ishte loja jonë (FOTO)

Botërori 2018 qershor 23, 2018 - 00:05

Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Mërgim Mavraj, pas fitores së Zvicrës ndaj Servisë, ka shpërndarë një fotografi në profilin e tij zyrtar në Instagram, përcjell zeri.info

Në këtë fotografi jamë dy golashënuesit kosovarë, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, mirëpo mbishkrimi që Mavraj i ka bërë kësaj fotoje është mjaft insteresant.

Ai ka shkruar "Më fal Zvicër kjo ishte loja jonë, por çolollata jote nuk është e kqeq". /ZËRI/

Image