Tunizi- Angli, momentet e ndeshjes (Highlights)

Botërori 2018 qershor 18, 2018 - 22:09
VIDEO

Përfundon ndeshja në mes të Tunizisë dhe Anglisë me rezultat, 1-2 për Anglinë, shkruan “Zëri.info”.

Dy golat për Anglinë I shënoi sulmuesi Harry Kane ndërsa golin e vetëm për Tunizinë e shënoi Ferjani Sassi, përmes pikës së bardhë të penaltisë.

Kjo ndeshje është e vlefshme për grupin G, në kampionatin Botëror. /ZËRI