Rusët e arabët, të përqafuar para ndeshjes së parë të Botërorit

Rusët e arabët, të përqafuar para ndeshjes së parë të Botërorit

Botërori 2018 qershor 14, 2018 - 16:36
Lexo detajet

Fansat e Kombëtareve të ndryshme, po e shijojnë në maksimum atmosferën festive.

Në Rusi ka vetëm festë tifozësh para fillimit të Kupës së Botës.

Tifozët e Rusisë po qëndrojnë së bashku me ata të Arabisë, para ndeshjes së parë, përcjellë “Lajmi.net”.

Fansat e Kombëtareve të ndryshme, po e shijojnë në maksimum atmosferën festive.

Sfida e parë luhet mes Rusisë dhe Arabisë prej orës 17:00. /Lajmi.net/