Trazira e reja në Stamboll, të shtëna në aeroport

Bota korrik 17, 2016 - 19:09
Në afërsi të aeroportit të dytë më të madhe Stamboll shpërtheu një përleshje në mes të forcave turke të sigurisë dhe puçistëve, transmeton lajmi.net.

Siç është raportuar nga “USA Today” policia ka shtënë një grup të puçistëve të cilët pastaj i arrestuan në aeroportin “Sabiha Gokcen”.