Mbyllet për arsye sigurie aeroporti i Bolonjës

Mbyllet për arsye sigurie aeroporti i Bolonjës

Bota May 13, 2024 - 18:11

Aeroporti i Bolonjës është mbyllur për arsye sigurie pak pas orës 16:00, raporton Ansa.

Sipas asaj që raportohet, Policia gjetën një armë në një valixhe të njërit nga pasagjerët.

Tre fluturime hyrëse nga Brindizi, Brukseli dhe Stokholmi u ridrejtuan në destinacione të tjera.