Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Gruaja rrëzohet nga kati i nëntë, çohet në këmbë të ecë pa problem – (VIDEO)

Gruaja rrëzohet nga kati i nëntë, çohet në këmbë të ecë pa problem – (VIDEO)

Bota January 24, 2020 - 16:07

Një grua në qytetit Izluchinsk nga në Rusi, ra nga një dritare e katit të nëntë, por për habi, ajo u ngrit dhe u largua, transmeton Zeri.info.

Në një video të postuar në këtë kanal, shihet qartë një femër që bie nga një lartësi në dëborë, e cila është shpërndarë në drejtime të ndryshme. Pas disa sekondash, ajo ngrihet dhe largohet. Siç raporton Ugory, ajo u kërkoi fqinjëve të telefononin një ambulancë. Tani ai është nën kujdesin intensiv në Spitalin e Qarkut Nizhnevartovsky, mjekët pretendojnë se ajo nuk është në rrezik, dhe një komitet hetimi ka filluar një hetim./ZERI