Bill Clinton bëhet gjysh, ky është emri i nipit të tij

Bill Clinton bëhet gjysh, ky është emri i nipit të tij

Bota korrik 22, 2019 - 18:09
Detajet

Vajza e ish presidentit amerikan Bill Cilinton, Chelsea është bërë nënë për herë të 3-të.

Në orët e pasditës së sotme ajo ka lindur djalë të cilin e ka emëruar Jasper Clinton Mezvinsky

Përmes rrjetit social Twitter ka reaguar edhe ish presidenti Clinton.

“Hillari dhe unë jemi shumë të gëzuar dhe jemi falënderues që takojmë nipin tonë, Jasper”, shkruan Clinton.