Sulm me armë në Kaliforni

Sulm me armë në Kaliforni

Bota nëntor 08, 2018 - 10:27
Në SHBA

Policia ka ka raportuar për një sulm në një bar në Thousand Oaks të Kalifornisë, tansmeton Zëri.info.

Policia ka thënë që gjashtë persona dhe një policë janë lënduar si pasojë e sulmir më armë.

Sulmi ka ndodhur në orën 23:20 me kohën locale.

Nuk është ende e qartë nëse kandonjë viktimë si pasojë  e sulmit ndërkohë policia ka thënë që po ppunojnë që ta vënë situatën nën kontroll.

I dyshuari ende nuk është kapur nga policia./Zëri/