Shembet ura, të paktën 18 viktima në Indi

Shembet ura, të paktën 18 viktima në Indi

Bota maj 16, 2018 - 13:35
Lexoni lajmet më të fundit nga vendi, rajoni, bota....

Të paktën 18 persona kanë ndërruar jetë pas shembjes së një ure në Indi mbrëmjen e së mërkurës.

Ura disa tonëshe ka rënë mbi disa automjete duke mos u lënë asnjë mundësi shpëtimi personave që po udhëtonin me to.

Nga sa raportohet, ura ka rënë mbi një autobus linje, 7 makina dhe disa motoçikleta.

Image

Image

Image

Image

Image

Image