Auto Mita shënon 5:0 në Kampionatin Evropian

Auto Mita shënon 5:0 në Kampionatin Evropian

Auto&Tech June 21, 2024 - 13:56

Në kohën kur zemrat e të gjithë evropianëve rrahin për Kampionatin Evropian të Futbollit, Auto Mita ka vendosur të sjellë një fushatë të jashtëzakonshme për të gjithë dashamirësit e makinave dhe sportit.

Pavarësisht se çfarë ndodh në fushën e blertë, me Auto Mita ju do të dilni gjithmonë fitues me rezultat 5:0.

Çfarë do të thotë rezultati 5:0?

Fushata e Auto Mita fitues i të cilit do të jeni ju me rezultat “5:0″, përfshin pesë përfitime të veçanta, që do të bëjnë blerjen tuaj një përvojë të paharrueshme dhe fituese. 

Ja cilat janë këto përfitime:

– 100% financim pa pjesëmarrje me interes 4.68%

Auto Mita ju ofron mundësinë për të financuar 100% makinën tuaj të ëndrrave me një interes të jashtëzakonshëm prej vetëm 4.68%. Kjo është një mundësi që nuk duhet humbur!

– 5 vjet asistencë rrugore

Ndiheni të sigurtë në çdo udhëtim me asistencën rrugore ditë e natë nga Auto Mita për plot 5 vjet. Çfarëdo që të ndodhë, ata janë aty për ju.

– Kasko falas vitin e parë

Sigurimi i makinës tuaj është thelbësor, prandaj Auto Mita ju ofron Kasko falas për vitin e parë. Pa shqetësime shtesë, vetëm kënaqësi në rrugë.

– Deri në 6,000 € zbritje në makinat

Kurseni deri në 6,000 € me mbi 6 lloje të ndryshme të makinave që janë pjesë e zbritjes vetëm për ju. Kjo zbritje e jashtëzakonshme është mundësia ideale për të bërë një investim të zgjuar që do të jeni falënderues për të tërë jetën.

Image

– Lojë shpërblyese për të fituar një nga 3 Vespat

Blerësit e muajit qershor kanë mundësinë e pabesueshme të hyjnë në lojën shpërblyese dhe të fitojnë një nga 3 motoçikletat scooter të brendit të njohur Vespa!

Imagjinoni veten duke përshkuar rrugët e qytetit me një Vespa të re, që shkëlqen teksa shijoni rrezet e diellit me këtë mot të bukur.

Kush mund t’i rezistojë tundimit për të pasur këtë simbol të stilit dhe elegancës, duke e bërë verën tuaj absolutisht magjike? Një mundësi e tillë vjen një herë në jetë!

Image

Bashkohu me Auto Mita dhe bëhu fitues!

Auto Mita është këtu për t’ju ofruar më të mirën, këtë verë dhe përtej saj. Pavarësisht rezultateve në Kampionatin Evropian, ata ju garantojnë një fitore të sigurtë me rezultat 5:0. 

Mos e humbisni këtë mundësi unike! Vizitoni Auto Mita dhe përfitoni nga ofertat e tyre të jashtëzakonshme. Bashkohu me familjen tyre të madhe dhe ndjeni emocionin e fitores me Auto Mita.

Auto Mita – Fitorja është në dorën tuaj!

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Facebook: Auto Mita

Instagram: auto.mita

Nr.tel: 045 555 858

E-mail: [email protected]

Image

Image

Image

Image

Image