Ofertat e Auto Mitës t’bojnë me kerr t’ri – duke filluar nga 179 euro në muaj

Ofertat e Auto Mitës t’bojnë me kerr t’ri – duke filluar nga 179 euro në muaj

Auto&Tech March 22, 2024 - 14:27

Nisni pranverën me ofertat e Auto Mitës, duke filluar vetëm nga 179 euro në muaj, kjo pranverë mund të jetë fillimi i aventurave të reja me kerr t’ri. Nissan Qashqai, Renault Austral, Renault Clio, Dacia Duster, Dacia Logan dhe jo vetëm i gjeni në ofertat e Pranverës. Vetura në të cilat do të gjeni udhëtimin e përsosur që u përshtatet stilit dhe nevojave tuaja.

Auto Mita sjell një mundësi të mrekullueshme për të blerë Nissan Qashqai me një çmim prej 36,990 € të zbritur nga çmimi fillestar 40,900 €, me vetëm 415 € në muaj. 

Kjo makinë është e pajisur me karakteristika si automatik CVT, fellne alumini 18”, frenim autonom emergjent, multimedia sistem me navigacion dhe ekran prekje 12.3”, çelës inteligjent, kamera 360 shkallë, si dhe shumë pajisje tjera të sigurisë dhe komoditetit duke ju sjellë një përvojë udhëtimi të pazakonshme. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Nis Pranverën me Renault Austral Automatik me një çmim prej  37,790 € të zbritur nga çmimi fillestar 42,090 €, me vetëm 424 € në muaj. 

Vetura është Automatik me frenim emergjent autonom për automjete, këmbësorë dhe biciklist, dhe posedon motor TCe Mild Hybrid 160KF, ka  fellne alumini 20”, sistem zërimi Akramys Auditorium, navigim dhe mundsi me lidhje përmes Google, si dhe shumë karakteristika të tjera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

 

Renault Clio Evolution bëhet i juaji me një çmim prej 17,790 € të zbritur nga çmimi fillestar 19,490 €, me vetëm 199 € në muaj. 

Kjo makinë është e pajisur me motorr benzin TCe 90KF, drita Full LED “Diamond Shape” dhe shumë pajisje tjera të sigurisë dhe komoditetit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Investo në veturë Dacia Duster Automatik, me një çmim prej 24,490 € të zbritur nga çmimi fillestar 27,690 €, me vetëm 275 € në muaj.  

Kjo veturë komode ka motorr TCe 150kf, fellne 17″, pako të lartë journey, multimedia me ekran 8″ me prekje, e shumë karakteristika të tjera, të cilat ju mund t’i eksploroni pasi të keni investuar në blerjen e tij.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Bëhu pronar i veturës Dacia Logan, me një çmim prej 15,990 € të zbritur nga çmimi fillestar 17,790 me vetëm 179 € në muaj.

Makina ka Motor TCe 90KF, pako të lartë Expression, drita Full LED, touch screen multimedia 8 si dhe shumë cilësi tjera që u ofrojnë komoditet dhe siguri.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Auto Mita ofron gjithashtu shërbim të shkëlqyer ndaj klientit, duke e bërë përvojën tuaj të blerjes së makinës të qetë dhe të këndshme. Stafi i tyre do t’ju ndihmojë në çdo hap të rrugës, duke ju asistuar të gjeni makinën e duhur dhe duke u siguruar që të mbeteni të kënaqur. 

Vizitoni sallonin e makinave Auto Mita këtë pranverë dhe përfitoni nga ofertat e tyre të jashtëzakonshme. Bëhuni gati për të dalë në rrugë me stil dhe shijoni komoditetin e një makine krejt të re.

Për më shumë informacione kontaktoni në: 

Facebook: Auto Mita  

Nr. tel: 045 500 588  

E-mail: [email protected]