Audi së shpejti me logo të re, ja si do të duket ajo

Audi së shpejti me logo të re, ja si do të duket ajo

Auto&Tech tetor 15, 2018 - 22:31
Lexo detajet!

Brendi më i njohur në botë për prodhimin e veturave, Audi, pritet që të ndryshojë logon në një të ardhme të afërt, sipas QuatrroWorld.com.

Dy regjistrime tregojnë se si ka mundësi të duket logo e re e kompanisë gjigande, transmeton gazetametro.net.

Njëra ngjanë me një skicë të logos aktuale, që përbëhet nga katër qarte jo të plota të lidhura.

Derisa tjetra, është më e ndryshme, siç shihet edhe në foto.

Ky ndryshim vjen me sugjerimin e selisë së Audi në ShBA.

Ndryshimet në logo ndodhin në kompani dhe brende të njohura gjatë gjithë kohës, ndonjëherë vetëm ngjyra, e në raste edhe plotësisht./gazetametro

Image