Ky aplikacion kushton kushton 1199 $ - Zbulojeni arsyen!

Ky aplikacion kushton kushton 1199 $ - Zbulojeni arsyen!

Auto&Tech shtator 13, 2018 - 19:13
Lexo detajet

VIP Black është një aplikacion qe gjendet në appstore dhe kushton plot 1199$. Ky aplikacion ju lejon të gjeni cfarë do lloj informacioni mbi hotelet, restaurantet,limuzina,dhurata dhe shume oferta shit-blerje cdo gjë qe vertet mund të kerkosh.

Cdo shërbim që ofron ky aplikacion supozohet të jetë ekskluziv dhe kjo është arsyea pse është kaq i kushtueshëm. /Intv