Iphone IOS 12 vjen  me emoji të reja

Iphone IOS 12 vjen me emoji të reja

Auto&Tech korrik 19, 2018 - 14:16
Lexo për më shumë detaje

Është ditë e shënuar për të gjitha kokëkuqet, pasi “Apple” ka njoftuar se më shume 70 emojis të reja do të publikohen shumë shpejt, përcjell “Zeri.info”

 Zemërgjërësia e kompanisë vjen në nder të ditës kombëtare të “World Emoji Day”, ku sipas “Apple”, mjafton të shkarkoni iOS 12 gjatë këtij viti dhe emojit do të jenë aty.

Ndaj nuk do të lodheni më shumë për të përshkruar ushqimet dhe kafshët! Ëmbëlsirat, mango, kangur, papagall  janë tashmë në emoji/ZERI/.

Image
Image