AAK dhe Nisma nesër në Kuvend

AAK dhe Nisma nesër në Kuvend

Aktuale korrik 12, 2016 - 19:58

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka njoftuar se nesër në ora 11:00 shefat e grupeve parlamentare të AAK-së dhe Nisma-s do të mbajnë koherencë për shtyp.

Këto dy parti opozitare do të paraqiten rreth çështjes së Demarkacionit./ZËRI

Njoftimi i plotë i AAK-së:

Shefat e grupeve parlamentare të boshtit opozitar AAK&Nisma, Pal Lekaj dhe Valdete Bajrami, nesër në ora 11.00, në ambientet e Kuvendit të Kosovës, do të mbajnë konferencë shtypi.

Tema: Qëndrimi i AAK-së dhe NISMA-s, për çështjen e Demarkacionit.

AAK dhe NISMA