Publikohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku [video]

Publikohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku [video]

Aktuale October 01, 2023 - 16:28

Drejtori i Policisë, Gazmend Hoxha ka prezantuar pamje të vendit ku terroristët serbë u përgatitën për sulmin në Banjskë.

Ai gjithashtu ka prezantuar edhe momentin e sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku.

“Vrasja e tij ka ndodhur me detonim të minës antikëmbësorike të detonuar nga afërsia me teledirigjues dhe me bateri elektrike që është përdorur nga grupi terrorist”, u shpreh ai.