Sulmet terroriste në veri, Policia ekspozon arsenalin e armëve të zjarrit të sekuestruara [foto]
Foto: Laura Hasani

Sulmet terroriste në veri, Policia ekspozon arsenalin e armëve të zjarrit të sekuestruara [foto]

Aktuale September 25, 2023 - 15:02

Një ditë pas sulmeve terroriste ndaj policisë së Kosovës, ku mbeti i vrarë polici Afrim Bunjaku dhe u plagos një tjetër, Policia ka prezantuar gjithë arsenalin e armëve të zjarrit që është sekuestruar më 24 shtator në Zveçan.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image

Image