Tentoi ta dhunojë një femër në Fushë-Kosovë, arrestohet i dyshuari

Tentoi ta dhunojë një femër në Fushë-Kosovë, arrestohet i dyshuari

Aktuale September 23, 2022 - 10:37

Më 21.09.2022, rreth orës 15:45, u raportua se një mashkull kosovar kishte tentuar ta dhunojë një femër në Fushë-Kosovë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari, raporton Zeri.info.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Zëri