Moti për sot

Moti për sot

Aktuale May 18, 2022 - 08:26

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 14-18 gradë Celsius.