Infektuar: 18910
Shëruar: 15367
Vdekur: 674
Maqedoni e Veriut, 3 të vdekur dhe 148 raste të reja me COVID-19
Foto: AA

Maqedoni e Veriut, 3 të vdekur dhe 148 raste të reja me COVID-19

Aktuale September 27, 2020 - 17:28

Në Maqedoninë e Veriut brenda 24-orëve të fundit kanë vdekur 3 persona me COVID-19, ndërsa nga 1224 testime të kryera, 148 janë pozitive.

Që nga fillimi i pandemisë janë kryer 185.32, ndërkaq prej tyre 17629 persona kanë rezultuar pozitivë. /Zëri