Infektuar: 1110
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Eurokoha sërish mundëson riatdhesimin e 137 kosovarëve nga Londra

Eurokoha sërish mundëson riatdhesimin e 137 kosovarëve nga Londra

Aktuale May 23, 2020 - 15:50

Kompania “Eurokoha" dhe "Kosova Airlines" edhe sot ka realizuar fluturimin nga Londra për në Kosovë, ku janë riatdhesuar gjithsej 137 persona.

Image

Personat që tashmë janë duke u kthyer në Kosovë me këtë kompani arrijnë në vendin tonë rreth orës 16:00, raporton “Zeri.info”

Image

Kompania “Eurokoha& Kosova Airlines”, në gjendjen në të cilën ndodhemi me përballjen me sëmundjen COVID-19, ofron komoditet dhe siguron klientët e saj për nivelin e lartë të sigurisë dhe pastërtisë./Zëri