Infektuar: 9274
Shëruar: 5190
Vdekur: 269
Mos ia mësyni me vetura këtyre rrugëve të Prishtinës, ato janë bllokuar nga policia

Mos ia mësyni me vetura këtyre rrugëve të Prishtinës, ato janë bllokuar nga policia

Aktuale November 17, 2019 - 10:03
Detajet

Sot i gjithë fokusi i qytetarëve kosovarë dhe atyre anglezë do të jetë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Aty do të zhvillohet ndeshja historike e futbollit, Kosovë-Angli.

Për të shkuar çdo gjë në rregull me këtë ndeshje, Policia e Kosovës po përkujdeset për sigurinë.

Ata sot kanë bllokuar rrugën ‘Luan Haradinaj’ që dërgon në stadium.  Po ashtu kanë larguar veturat që gjenden afër stadiumit.

Image
Image
Image