Pacolli për Haradinajn: Kur i vodhe milionat dhe fale tokën a e bërë për Kosovën?!

Pacolli për Haradinajn: Kur i vodhe milionat dhe fale tokën a e bërë për Kosovën?!

Aktuale korrik 20, 2019 - 09:46
Lexo tjera detaje

Deputetja nga radhët e Lëvizjës Vetëvendosje, Fitore Pacolli përmes një shkrimin në "Facebook" ka reaguar pas vendimit të Ramush Haradinajt për dorëheqje nga posti i kryeministrit, shkruan "Zëri.info".

Pacolli në këtë postim i është drejtuar Haradinajt duke e pyetur se vjedhjen e milionave dhe faljen e tokës a e bëri për Kosovën!

"...tha e bëra për Kosovën.

Kur e fali tokën e bëri për Kosovën e edhe kur i vodhi miliona euro nga buxheti i shtetit e kishte bërë për të mirën e Kosovës.

#Kosovësashumëtëduan", ka shkruar Pacolli./ZËRI

Image