E shani kryeministrin Haradinaj, askush nuk e dini çfarë thotë ai kur sheh të sharat tuaja

E shani kryeministrin Haradinaj, askush nuk e dini çfarë thotë ai kur sheh të sharat tuaja

Aktuale shtator 17, 2018 - 21:59
Lexo detajet

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj gjatë një interviste në Klan Kosova ka dhënë një deklaratë të çuditshme, shkruan “Zëri.info”.

Gjatë kësaj intervistë Haradinaj ka thënë që ai çdo ditë zgjohet dhe sheh që është sharë nga njerëzit. Haradinaj për krejt këta njerëz megjithatë ka një përgjigje.

LEXO EDHE: Haradinaj nuk e ndryshon mendimin për Blakajn

“Sa herë qona e shoh që më kanë sha njerëzit, qashtu ju koftë edhe atyre. Çdo herë them ketë, sa herë dikush me ofendon me shan ashtu i koftë”, është shprehur kryeministri.

Në këtë intervistë ai ka folur edhe për qëndrimin e tij rreth korrigjimit të kufirit mes Kosovës dhe Serbisë. /ZËRI