Haradinaj takohet me kryediplomatin e Gjermanisë
FOTO: Laura Hasani

Haradinaj takohet me kryediplomatin e Gjermanisë

Aktuale shkurt 14, 2018 - 19:12

Ka filluar takimi në mes të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj dhe ministrit të Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Sigmar Gabriel, raporton Zeri.info.  

Gabriel vjen në Kosovës pas vizitës që kishte në Serbi. Kjo është vizita e dytë ne Prishtinës pas asaj të vitit të kaluar.

Pas takimit pritet që Haradinaj dhe Gabriel të dalin në një konferencë për media. /Zeri

Image
Image
Image