McCain mbërrin në Tiranë

McCain mbërrin në Tiranë

Aktuale prill 14, 2017 - 13:54

Senatori amerikan John McCain paraprak minutash ka mbërritur në Tiranë.

Lajmi është bërë i ditur nga ambasada amerikane atje.

McCain gjatë ditës do të takohet me Presidentin e Shqipërisë, Bujar Nishanin.

McCain gjatë ditës së djeshme dhe sot në mëngjes ka qëndruar edhe në Kosovë, ku është takuar me zyrtarët kryesor të shtetit.

Image