Mbledhja komemorative, marshi dhe homazhet për Astrit Deharin në fotografi (Foto)
Foto: Laura Hasani

Mbledhja komemorative, marshi dhe homazhet për Astrit Deharin në fotografi (Foto)

Aktuale nëntor 08, 2016 - 15:35

Sot iu dha lamtumira e fundit, aktivistit të Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari, i cili vdiq në mënyrë tragjike në burgun e Prizrenit ditën e shtunë.

Familjarë, kolegë, miq e qindra qytetarë sot morën pjesën në mbledhjen komemorative, marshin dhe homazhet e organizuar për nder të tij.

Të gjitha këto momente mund t’i shihni në fotografitë e mëposhtme të realizuara nga gazeta “Zëri”. /Zeri/ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage