Showbiz

Atifete Jahjaga vishet me xhinse, ja si duket ajo

Atifete Jahjaga vishet me xhinse, ja si duket ajo
12 shtator 2018 • 13 : 04

Lexo detajet

Tashmë e liruar nga ky post, Jahjaga është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, më postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo publikoi një foto në të cilën shihet bashkë me futbollistin e njohur shqiptar, Lorik Canën.

E në këtë foto, vëmendja është tek veshja e Afifetës, në të cilën si rrallëherë e shohim të veshur me xhinse.

Duket pranuar se ajo po duket shumë bukur dhe si të ishte vajzë e re.

Image

 

© zëri.info