Showbiz

'Flakë' nga Ermali dhe Kidda

'Flakë' nga Ermali dhe Kidda
19 korrik 2018 • 21 : 59

Lexo detajet

Dy këngëtarë e njohur, Ermal Fejzullahu dhe Kidda kanë publikuar projektin e tyre më të ri “Flakë”, transmeton "Zëri.info". 

Kënga është bërë nga producentët Big Bang e KNGZ, kurse teksti është shkruar nga Kidda e Big Bang.

Kujtojmë se ky është bashkëpunimi i parë i dy këngëtarëve. 

© zëri.info