Showbiz

Ja me çka e ‘mban shpirtin’ Rita Ora (FOTO)

Ja me çka e ‘mban shpirtin’ Rita Ora (FOTO)
14 qershor 2018 • 23 : 01

Kjo është dieta e Ritës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, shquhet për format e saj trupore të përsosura, shkruan “Zeri.info”.

Ajo në vazhdimësi publikon fotografi nga palestra dhe ushqimet që konsumon.

Por, ajo në fotografitë e fundit që ka publikuar në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, ka treguar edhe dietën e saj për ditën e sotme, shkruan më tutje “Zeri.info”.

Me vetëm dy përbërës, Rita po e “mban shpirtin” sot.

Vetëm me “Haribo” dhe me ujë, kjo është dieta e Rita Orës për ditën e sotme, përcjell “Zeri.info”.

Rita në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar “Dieta ime për ditën e sotme me dy gjërat e mia të preferuara”.

Për më shumë, shikoni fotografitë. /ZËRI/

Image

Image

 

© zëri.info