Showbiz

MC Kresha publikon këngën e re 'Boulevard'

MC Kresha publikon këngën e re 'Boulevard'
26 maj 2018 • 18 : 01

Lexo detajet

Reperi MC Kresha për gjithë fansat e tij të shumtë në Youtube ka hedhur projektin muzikor të titulluar ‘Boulevard’, shkruan lajmi.net

Kënga është pjesë e albumit të tij dhe PINT ‘United States of Albania’ dhe është shkruar vet repartisti me beat nga Strike Beatz.

‘Boulevard’ është finalizuar me klip nga PinkMoon.

© zëri.info