Showbiz

JLo dhe Kim në garë me të pasmet, kjo fotografi po ‘çmend’ rrjetin

JLo dhe Kim në garë me të pasmet, kjo fotografi po ‘çmend’ rrjetin
07 dhjetor 2017 • 14 : 50

Jennifer Lopez dhe Kim Kardashian janë femrat më të komentuara të momentit.

E një fotografi e tyre e realizuar së bashku po vazhdon ta ‘çmend’ një rrjet të tërë, shkruan lajmi.net

Të pasmet  e tyre bombastike kanë qenë në fokusin e publikut dhe mediave rozë gjithmonë e akoma vazhdon të shkruhet për to.

Të dya po shijojnë momente të lumtura pranë burrave që ua kanë rrëmbyer zemrën e janë femrat që çdo mashkull do të donte ti ketë në duar.

Image

 

© zëri.info