Showbiz

Nuk pritej! Xheni i BB9 biseda të gjata me këtë ish-banor! Nuk është Benardi...

Nuk pritej! Xheni i BB9 biseda të gjata me këtë ish-banor! Nuk është Benardi...
07 dhjetor 2017 • 14 : 42

Banorët e Big Brother Albania 9 vijojnë të kenë mjaft interes për publikun shqiptar, madje çifti Xheni dhe Benardi akoma më shumë.

 Prej pak muajsh ata janë ndarë, por sërish vazhdojnë të prodhojë interes se çfarë bëjnë. Këtë herë Xheni ka habitur me postimin e saj më të fundit. 

Ajo ka publikuar një foto ku ka treguar se bisedon me orë të gjata mbrëmjeve me një tjetër ish-banor të Big Brother Musain.

Të jenë vetëm shokë apo është duke lindur diçka mes tyre? Kujtojmë se musai në shtëpinë e Big Brother ka qenë i lidhur me Donën vajzën nga Shkodra./Gazeta Express/


 

© zëri.info