Showbiz

Vajza e Nysret Muçiqit mahnit me bukurinë e saj

Vajza e Nysret Muçiqit mahnit me bukurinë e saj
07 dhjetor 2017 • 10 : 21

Albiona Muçiqi gëzon një famë falë babait të saj, këngëtarit Nysret Muçiqi.

Albiona pëlqen fotografitë dhe bukur shpesh edhe ekspozohet në rrjetet sociale.

Image

Ajo gëzon një bukuri natyrale, dhe ka forma trupore seksi.

Image
Image

© zëri.info