Showbiz

Harrojeni Kim Kardashianin dhe Anasatasia Kvitkon, kjo është shqiptarja që ua shkon atyre

Harrojeni Kim Kardashianin dhe Anasatasia Kvitkon, kjo është shqiptarja që ua shkon atyre
07 dhjetor 2017 • 09 : 39

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre super seksi, por a ju ka shkuar ndonjëherë mendja që një shqiptare ia kalon atyre ?

Sipas Gazeta Blic bukuroshja shqiptare, e cila quhet Bella vjen nga Mitrovica, por që jeton në Suedi.

Bella është një nga vajzat me të pasmet më të tonfikuara që kemi parë këto vitet e fundit në trojet shqiptare dhe jo vetëm.

Bukuroshja 22-vjeçare e pyetur nga Gazeta Blic, ka thënë që puna e saj e përditshme në palestër ia ka mundësuar që ta këtë një trup me këto përmasa. 

“Unë ka dy vite që ushtroj rregullisht në palestër, madje shumicën e kohës e kaloi duke e ushtruar, për mua ushtrimet janë çdo gjë dhe fal ushtrimeve që bëjë çdo ditë kam arritur këto rezultate”, tha Bella.

Bella po ashtu i ka bërë apel gjitha vajzave shqiptare që të merren me palestër, sepse siç thotë ajo për veç që dukeni mirë, ju investoni edhe në shëndetin tuaj.

Kujtojmë që 22-vjeçarja se fundmi është duke qëndruar në pushime në Tajlandë.

Në sjellim disa foto ku ajo më të vërtetë duket super seksi.

Image

Image

 

 

• glutes • hammies • quads • calves •

A post shared by J. Cole ë (@xob3lla) on

 

 

© zëri.info