Showbiz

Dashurohet Fjolla Morina?

Dashurohet Fjolla Morina?
25 nëntor 2017 • 09 : 17

Këngëtarja Fjolla Morina është njëra ndër artistet më atraktive të skenës sonë muzikore.

Shumë herë është përfolur se është në lidhje, por ajo në paraqitjet publike e kishte mohuar këtë gjë, shkruan lajmi.net.

Por, në një postim që ka bërë në Insta-Story, Fjolla ka habitur me mbishkrimin që i ka vënë fotografisë së saj, me të cilin ka shtuar dyshimet se ka diçka të re tek ajo.

Image

“Dikush po bie në dashuri”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografinë në të cilën shihet e veshur shumë elegante dhe ishte duke shikuar tek telefoni i saj.

Kujtojmë që “Shake” është projekti i fundit nga Fjolla të cilin e solli në bashkëpunim me reperin Blasta dhe me këtë këngë dyshja po konkurrojnë në “Kënga Magjike 2017”. 

 

© zëri.info