Showbiz

Noizy sulmohet në New York, panik para klub-it

Noizy sulmohet në New York, panik para klub-it
23 nëntor 2017 • 17 : 18

Noizyi është përfshirë në një sulm gjatë një koncerti në SHBA.
Këngëtari i njohur me emrin e “Noizy” është sulmuar nga grupi rival CFE gjatë një koncerti që ka pasur në Queens, New York.

Kjo video tregon rep artistin “Don Phenom” bashkë me grupin e vet “CFE” duke sulmuar Noizy-in-shkruan Bllok News.

Në video shihet Noizy i rrethuar nga sigurimi i klubit ku ai do të mbante show, si dhe përcjellja ku forcat policore të New Jorkut “NYPD” përcjellin Noizy-in për siguri.

 

 

 

 

 

© zëri.info