Showbiz

Martohet ish-e dashura bukuroshe e Getoarit, ja si duket nuse (Foto)

Martohet ish-e dashura bukuroshe e Getoarit, ja si duket nuse (Foto)
12 nëntor 2017 • 11 : 33

Para martesës me Marinën, Getoari njihej për lidhjet me vajzat e showbizit, një ndër to ka qenë edhe me prezantuesen dhe modelen kosovare Hana Sehu.Lidhja me Hanan ka qenë lidhja më e gjatë e Getoarit, por që përfundoi me ndarje në vitin 2010.Prej disa kohësh Hana jeton në Amerikë me të dashurin e saj, Shkumbin Nokën me të cilin ditën e djeshme ajo kurorëzoi martesë.

“Prive” bën të ditur se në dasmën e Hanës ishin 200 të ftuar dhe dasma është mbajtur në një nga hotelet më luksoze të Prishtinës.

Image
Image

© zëri.info