Showbiz

‘Çmendet’ vajza e Albërisë, publikon videon e motrës duke bërë dush

‘Çmendet’ vajza e Albërisë, publikon videon e motrës duke bërë dush
12 tetor 2017 • 08 : 52

Anxhelina, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, ka publikuar një video të ‘çmendur’ në Instagram.

Në këtë video, ajo shihet se ka xhiruar motrën e saj Agnesës teksa po bënte dush, shkruan lajmi.net

Kjo e fundit shihet se ka mbushur vaskën plotë shkumë e cila ka dal edhe jashtë saj.

Videoja u shoqërua me shumë të qeshura nga vajzat dhe dukej tejet qesharake.

Image

 

© zëri.info