Showbiz

Çmendem kur e shoh një mashkull kështu? –(Foto)

Çmendem kur e shoh një mashkull kështu? –(Foto)
11 tetor 2017 • 15 : 03

Courtney Tailor-in mund ta njihni nga Instagrami, pastaj si lepurusha e ardhshme e Playboy-it, si vajza e nxehtë nga videoklipi i reperit G-Easy, “Me, Myself & I”, e të ngjashme.

Image

Por shumë shpejt do të shihni edhe më shumë nga ajo, duke përfshirë si imazh i bluzave të plazhit dhe në filmin e ardhshëm të regjisorit Richard Linklater, “Everybody Wants Some”, transmeton Zeri.info.

Image

Kjo bukuroshe nga shumica konsiderohet si femra me vithet më seksi në botë, duke lënë prapa edhe Kim Kardashian dhe shumë bukuroshe tjera që dallohen për vithet seksi.

Image

Dhe për të pasur vithe të tilla, ajo insiston se duhet shumë mund dhe angazhim.

Image

“Dita ime fillon me një shëtitje së bashku me dy qentë e mi. Pastaj shkoj në palestër ku përveç peshave dhe ushtrimeve të ashpra, ushtroj edhe boksin. Ndërsa për ushtrimin e vitheve, përdori më shumë shkallët”, shprehet ajo.

Edhe pse nuk është biseksuale, ajo thotë se shpesh përndizet nga disa nga bukuroshet e Hollivudit. E pyetur se cila është femra e cila e përndez, ajo është përgjigjur: “Margot Robbie. Më kaplon sikleti kur e shoh në rolin e saj si Harley Quinn në filmin ‘Suicide Squad’. Ajo është super seksi. Po ashtu, adhuroj edhe Doutzen Kroes dhe Ellie Gonsalves”.

Image

Ajo ka rrëfyer edhe për të dashurit e saj, për të cilët thotë se ishin tepër xheloz për suksesin e saj dhe për mënyrën se si ka ekspozuar veten para kamerës, shkruan më tej zëri.info.

Image

“Të gjithë ish të dashurit e mi kanë qenë xheloz rreth vëmendjes së merrja dhe kjo e rrezikonte lidhjen tonë. Nuk e pranonin që unë të pozoja në mënyrë joshëse”, ka deklaruar ajo. Ajo ka folur edhe rreth asaj se çfarë e konsideron tërheqëse tek një mashkull.

Image

“Në ditët e sotme, shumica e meshkujve mundohen të paraqiten të rreptë dhe kjo nuk është aspak tërheqëse. Ajo që më çmend është kur hyj në derë dhe shoh të dashurin pa këmishë dhe vetëm në brekë. Kjo më çmend. Nuk i pëlqej meshkujt që mundohen të vishen me stil”, ka deklaruar biondja./ZERI

© zëri.info