Showbiz

Miriami zbulon një ‘sekret’ të Albanit (Foto)

Miriami zbulon një ‘sekret’ të Albanit (Foto)
14 shtator 2017 • 09 : 27

Kudo janë bashkë.

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kohën e tyre e kalojnë së bashku edhe në studio ku realizojnë këngë të reja, shkruan lajmi.net

Miriami ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se është bashkë me bashkëshortin e saj duke provuar demo të reja.

E sipas shkrimit të lënë, këngëtarja ka thënë se kur është në studio, Albani bëhet serioz!

 

Në studio bëhet gjithmonë shumë serioz 🤔

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

 

© zëri.info