Showbiz

Nuk kisht parë asgjë, Françeska Jaçe i tregon të gjitha me delikatesë (Foto)

Nuk kisht parë asgjë, Françeska Jaçe i tregon të gjitha me delikatesë (Foto)
13 shtator 2017 • 16 : 10

Me siguri do ju dukej e çuditshme nëse e shikonit të veshur ish banoren e Big Brother . 

Françeska Jaçe është një nga femrat më sexy të lakuara në media. 

Menjëherë pas daljes nga Big Brother ajo i është përkushtuar modelingut dhe nuk ndalet së surprizuari me fotot e saj të nxehta. 

Këtë herë në një fustan ngjyrë pastel ajo ka treguar gjoksin e saj bombastik.

Image

 

 

© zëri.info