Showbiz

Ky është çmimi marramendës që Geti e Marina paguan për dasmë

Ky është çmimi marramendës që Geti e Marina paguan për dasmë
12 shtator 2017 • 23 : 51

Tema e ditës së djeshme por edhe sot në shoubizin shqiptar ka qenë dasma e moderators Marina Vjollca dhe reperit Getoar Selimi.

Ata u martuan të hënën në Gjirin e Lalëzit, në një ceremoni me rreth 600 të ftuar. Por sa mund të ketë kushtuar gjithë dasma e çiftit të famshëm.

Sipas “Newsboomb” dasma e bujshme ka kushtuar rreth 130 mijë euro.

© zëri.info